gta sanandreas indir

Gta San Andreas İndir ;


Uzun süre devam eden oyun serilerinde her zaman aynı keyfi verecek yeni sürümler çıkarmak oldukça zor bir işken Rockstar Games, GTA San Andreas ’la yine oyun severlerin kaldıkları yerden maceralara devam etmeyi sağlıyor. Los Santos ve Liberty City’den sonra başını beladan kurtarmak için mahalleye dönmek için San Andreas’a dönülmektedir. Annesi öldürülen başkahraman CJ, bunu yapan kişiden intikam almak için çatışmaktadır. Tam olarak bir çete hikâyesi ona GTA San Andreas ’a eski çete üyeleriyle buluşularak iş birliği yapılmaktadır.

Tam anlamıyla gerçek haytan izler bulunan oyunda spreyle grafitilerin üstüne kendi çetenizi yazmak, spor salonuna gidip vücut çalışmak, kuaföre gitmek dövme yaptırmak gibi birçok günlük işlem de yapılabilmektedir. Bu kazandırılan özellikler de oyun severlerin en beğendikleri yenilikle olmuştur. Grafikler konusunda da başarısını artıran GTA San Andreas’ta, hava durumuna göre birçok farklı efektle karşılaşılmakta ve oyuna ayrı ir keyif katmaktadır.

Gta san indir, Rockstar Games tarafından geliştirilen serinin en eski ve en çok oynanan açık dünya oyunudur. GTA San Andreas kısaca Gta sa olarak geçen bu oyunu ücretsiz olarak full türkçe sürümünü pc nize indirip oynayabilirsiniz. İsterseniz oyun dosyalarının yüksek oranda sıkıştırılıp ziplenerek GTA San Andreas full türkçe sıkıştırılmış versiyonunu ( portable ) kurulum yapmanızda gerek kalmadan indirebilirsiniz. Gta san andreas indir pc oyununu oynarken iyi eğlenceler dileriz.


Oyun Adı : GTA San Andreas

Oyun Çıkış Tarihi : 26/10/2004

Oyun Dili : Türkçe

Oyun Türü : Açık Dünya

Oyun Sürümü : v2.0

Oyun Eki : Bulunmuyor

Platform : PC

Crack : Gömülü

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 2000 ve üzeri
  • İşlemci: 1 GHz Pentium 3 veya AMD Athlon
  • Bellek: 256 MB
  • Ekran Kartı: 64 MB
  • Boyut: 3,77 GB

gta sanandreas full indir