House Flipper, Empyrean adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, PlayWay S.A. ve Frozen District şirketleri tarafından dağıtılmıştır. Birinci şahıs perspektifinden oynanan yönetim ve inşa etmeye dayalı bir simülasyon oyunudur. House Flipper, tek kişilik yenileme, inşa etme görevini size verir. Satın al, inşa et, onar, harabeye dönmüş evleri temizle ve modern bir görünüm ver! 17 Mayıs 2017 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir.

House Flipper, Evlere ikinci bir fırsat verin, onları yeniden düzenleyin ve onların üstlerinden kar yapın! Emrinizde olan şey büyük bir grup değil, sadece sizin işinize yarayacak birkaç alet-edavattır. Matkap, çekiç ve çivi gibi aletleri kullanarak evleri düzenleyin. Hoşunuza giden iç tasarımlarda denemeler yapın. Tamamıyla özgür olduğun evlerde kendi stilini evlere yansıt, kendini ifade et! Bu oyunun nihai hedefi kardır. Gelir-gider oranını tahmin edin ve işlerden dilediğiniz alın, kazandığınız paralarla yatırım yapın. House Flipper oynarken iyi eğlenceler dileriz…

House Flipper İndir – PC v1.21179

House Flipper Torrent indir ; Tek kişilik bir yenileme ekibi olarak görev alacağınız House Flipper İndir oyununda harap olmuş evleri satın alarak onları onarmaya başlayacak ve ikinci bir şansı hak etmiş olan evleri daha iyi hale getirerek oldukça karlı bir fiyata satacaksınız. Evi onarmak için ihtiyacınız olan birtakım tamir araçları ile işinizi yapmaya başlayacak ve dikkatli bir şekilde kendi tamir tekniğiniz ile onarımı tamamlayacaksınız.

Oyun : House Flipper 
Oyun Çıkış Tarihi 17 Mayıs 2018
Oyun Türü : Simülasyon
Platform : PC
Dosya Türü : Torrent
Dosya Boyutu : 1.94 GB

House Flipper  MİNİMUM Sistem gereksinimleri ;
İşletim Sistemi : Windows 7 
Ekran Kartı : GeForce GTX 560 / AMD R7-260X ve daha iyileri
İşlemci : Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
Bellek ( RAM) : 4 GB
Depolama : 4 GB