Streamer Life Simulator İndir – Full PC  v1.2.5

Yeni bir hayata sahip olacağınız Streamer Life Simulator İndir oyununda kendinize daha iyi şartlarda bir hayat kurmayı hedefleyecek ve tüm dünya tarafından tanınmakta olan popüler bir yayıncı olmaya çalışacaksınız. Sosyal medya dünyasına adım atarak daha iyi bir internet altyapısına sahip olmak için şehir merkezine taşınacak ve güçlü ekipmanlardan faydalanarak büyük izleyici kitlelerine hitap edeceksiniz.

Streamer Life Simulator İndir Full Türkçe  , detaylı ve gerçek yayıncı olma simülasyon oyunudur Streamer Life Simulator indir tam sürüm.

Streamer Life Simulator Konusu

Cheesecake Dev tarafından 2020 yılınında yayınlanmış aksiyon ve macera odaklı bir simülasyon oyunu olan Streamer Life Simulator İndir oyunu çıktı!

Streamer Life Simulator Türkçe dil eşliğinde ücretsizce oynayabileceğiniz bu bilgisayar oyununda maceralara atılarak sürükleyici dakikalar geçirmeye hazır olun. Oyunda amacınız popüler insanlardan biri olmaktır. Karakterinizi geliştirerek sıfırdan başlayın, yepyeni ekipmanlar satın alın ve güçlü internet altyapısına sahip olan mahallelere taşınarak mahalleye yerleşin. Oyunda yeni takipçilerinizle iletişim kurarak sohbet edecek, bağış toplayabilecek ve elde ettiğiniz paralarla yatırımlar yapabileceksiniz. Oyunda çok para kazanmak sizin elinizdedir.Streamer Life Simulator, en iyi yayıncı olmak için çabaladığınız bir yayıncı hayatını yaşama simülasyonudur. Hayata sıfırdan başlayarak kendi kitlenizi oluşturun. Para kazanmaya başladıkça çok daha güzel ekipmanlar edinin. Fiber internet altyapısı olan bir mahalle bularak oraya taşının.Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri ;

  • Windows 7-8-8.1-10 Sürümlü işletim sistemleri
  • 2 GHz’li işlemci
  • Ram 4 GB Sistem Bellek
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX 730-AMD Radeon HD 7950
  • 3 GB VRAM Ekran Kartı Video Bellek Ram
  • Oyunun Boyutu 1.59 GB Depolama