Cargo Simulator 2019 APK:  Gerçek Türkiye haritası ve ölçeklendirilmiş yolları olan şehirleri içeren tır sürme simülasyon oyunudur.


Cargo Simulator oyunu Türkiye haritasını içiren popüler bir simülasyon oyunudur.
Harika bir haritada çeşitli kamyonlar ve treylerlerle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her yaptığınız teslimat bütçenize katkıda bulunur ve yeni kamyonlar satın almanıza yardımcı olur.

Yolculuğunuz Ankara'da başlayacak ve batıdan doğuya Türkiye'nin tüm şehirlerinde yolculuğa devam edeceksiniz.

Oyun, harika fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile güzel bir kamyon sürüş deneyimi yaratıyor.

Yolculuklarınız sırasında yolun kenarındaki showroomlara uğrayabilir ve satılık çeşitli kamyonlara göz atabilirsiniz.

Oyun,  yakıt tankerleri, kimyasallar, beton veya  yükleyici ve dozer gibi farklı inşaat makinelerini içeren geniş bir kargo yelpazesinin nakliye işlerini içerir.

Bu oyunda kargoya  bir zarar vermemek için trafikte dikkatli olmanız gerekir. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri azaltabilir.

Cargo Simulator 2019: Türkiye oyunu gelecekte daha heyecan verici özelliklere sahip olmaya devam edecek.

Cargo simulator 2019 apk  ;Tır , kamyon oyunlarını seviyorsanız bu cargo simulator oyununu kesinlikle denemelisiniz. Cargo Simulator oyununu indirmek için yazımızı sonuna kadar okuyunuz ve en sonunda indirme linkleri bölümünden oyunu indirip zevkle oynayın.

Cargo Simulator 2019 Apk  Açıklama ;


cargo simulator 2019 apk ; 

Cargo Simulator 2019apk  oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300'den fazla ilçeyi içeren bir tırcılık simülasyonudur. Cargo simulator oyununda sunulan multiplayer seçeneği sayesinde, arkadaşlarınızla aynı harita üzerinde oynayabilir, interaktif, eğlence dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

cargo simulator ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. cargo simulator oyunundaYapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırıp yeni garajlara ve çekicilere sahip olabileceksiniz. Sahip olduğunuz çekicileri, yol üstünde karşılaşacağınız modifiye merkezlerine uğrayarak dilediğiniz aksesuarlarla kişiselleştirebileceksiniz. Cargo simulator 2019 türkiye apk para hilesi oyununu oynarken iyi eğlenceler dileriz

Cargo Simulator 2019 apk ile  Türkiye haritasını ve ölçekli yollara sahip şehirleri içeren ilk kamyon sürüş simülatörüdür. Muazzam bir harita üstünde türlü kamyon ve römorklarla eşsiz bir sürüş deneyimine sahip olabilirsiniz. Her teslimat bütçenize katkıda yer alır ve yeni kamyonları satın almanıza yardımcı olur. Cargo simulator 2019 apk Yolculuğunuza Ankara’da başlayacak ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde batıdan doğuya doğru devam edeceksiniz.