gas station simulator indir pc

Gas station simulator indir pc ; benzin istasyonlarını yenileyip ve yöneteceğiniz gerçekçi simülasyon bir oyunu Gas Station Simulator .

Gas Station Simulato oyununda boş ve satılık  benzin istasyonunu devir alarak düzenlemeler yapacak ve tekrardan aktif hale getirerek akar yakıt satışı yapacaksınız. Uygun fiyatlı satışlar yaparak müşterileri çekin ve para kazandıkça istasyona bakım ve onarım yapın.
İstasyonu  geliştirin ve isminin duyulmasını sağlayın. Gas Station Simulator PC oyununda en iyi siz olun 

Gas Station Simulator İndir – Full Türkçe

Gas Station Simulator Hakkında Bilgiler 

Gas Station Simulator İndir Pc Zamanında Terk edilmiş benzin istasyonu yenileyip ve yöneteceğiniz gerçekçi bir simülasyon oyunu . Gelişimiş oyun motoruna sahip olan Gas Station Simulator sizler için harika bir oyun deneyimi sunar. Gas Station Simulator PC Full indirin ve çeşitli nesneler ile ihtiyacınız olan araç gereçleri üretip devir aldığınız istasyonunu zirveye çıkarmak için çalışın .Ücretsiz olarak full sürüm indiebileceğiniz resmi Türkçe dil desteği olan bir oyundur, benzin istasyonuna gelecek bozuk arabaları tamir edin, benzin istasyonunun küçük marketinde , yiyecek içecek gibi malzemeler satın . Gas Station 'da iyi eğlenceler dileriz.


                                       Gas Station Simulator Sistem Gereksinimleri

Gas Station Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

Ram: 4 GB+ Ve ya üst bellekler.
Ekran kartı: NVidia GeForce GTX 660+  2GB VRAM ve muadiş.
Windows: x64 Win: 7 sp1 ve + 8 8.1 +10
DX: 11 Sürüm: en az:
İşlemci: Intel Core i3+ ve üzeri 3.0 GHz

Gas Station Simulator Örnek Görüntüleri

Gas Station Simulator Oyunundan Örnek Görüntüler