fm 22 apk

Football Manager ( FM 22 APK )SEGA tarafından geliştirilen bir Android futbol menajerlik oyunudur. Menajerlik oyunları arasında açık ara fark ile en iyi seridir.


FM 22'de amacınız yönetimini üstlendiğiniz futbol kulübüyle maçlar çıkmak, teknik – maddi işlerle ilgilenmek ve diğer takımların kalesine topları yollamaktır. Transferler, yoğun taktik gerektiğinde maçlar, takımınızın tüm işleri ve dahası sizleri bekliyor. 

En iyi Mobil Menajerlik Oyunu

Yine her yıl olduğu gibi bu yıl da benzer bir şekilde çıkacak olan oyunda 25 futbol ülkesinden 60’tan fazla ligi içeriğinde bulunduruyor. Scouting yaparak dünya çapındaki genç yetenekleri ve önemli oyuncuları kulübünüze alabileceksiniz. Kiralık veya bonservisini alarak sözleşme imzalayabileceksiniz. En önemli nokta ise yeni genç yeteneklerin hiçbir oyunda olmadığı kadar gerçekçi olarak sunulduğuna şahit olacaksınız.

FM 22 APK Yenilikler

Football Manager 2022 Mobile APK giriş ekranı tamamen FM 21 ile aynı gibi gözüküyor. Fakat bu kez ara yüzde keskinliklerden kurtulmuş, daha akıcı ve özellikle pembe renk tonları kullanılmış. Çok büyük farklar olduğunu söyleyemeyeceğim fakat kullanım kolaylığı açısından daha mobilize bir ara yüzle karşılacağız. Teknik heyet ile olan toplantılara ufak çaplı değişiklikler mevcut. Daha iyi öneriler sunulduğu dikkatimi çekti sadece. Özetle bazı özel durumları kolaylaştırmışlar gibi duruyor. Örneğin; Sözleşmeler daha kolay ayarlanabiliyor eskiye nazaran. Artık FM 21’deki gibi sabit bir piyasa değeri ortalama değeri bulunmuyor. En düşük ve en yüksek ortalama değerleri çıkıyor karşımıza. Yeni stoper mevkiisi geldi oyuna. Kenar stoperi olarak çıkacak karşınıza ve her formasyonda kullanılmayacak.

Bilgisayar dünyasında çok popüler olan bu oyun , futbol bilginizi arttıracak.

FM22 APK sayesinde futbolu daha çok seveceksiniz.