My Child Lebensborn Apk
My Child Lebensborn Apk Türkçe 1.6.100 Full  Son Sürüm Mod İndir - Sitemizden My Child Lebensborn Apk Oyununu Türkçe Olarak Ücretsiz İndirip Oynayabilirsiniz.

My Child Lebensborn Apk Full İndir

My Child Lebensborn Apk, çok yakın bir zamanda türkçe olarak paylaşacağız. My Child Lebensborn, 2.Dünya Savaşı'ndan sağ kurtulan ve size Norveçteki evinizde yaşayacak bir Alman erkek ya da kız evlat edinme şansı veren bir rol oyunudur. Ancak, Klaus veya Karin'i büyütmek (bir erkek mi, kız mı isteyeceğinizi seçebilirsiniz), kızgınlık dolu düşmanca bir ortamda kolay olmayacaktır.

My Child Lebensborn, ilk bakışta Pou, Moy veya Talking Tom Cat'i hatırlatabilir, ancak daha derinlemesine bir oyun deneyimi sunar. Bir yandan evlat edinen çocuğunuzu beslemeli, yıkamalı ve ilgilenmelisiniz. Öte yandan, mali ve ailevi durumunuzu çocuğa sağlamak istediğiniz gelecekle nasıl birleştireceğinizi ve onu mümkün olan en iyi şekilde nasıl yetiştireceğinizi öğrenmelisiniz.


My Child Lebensborn Apk  İndir

Gün boyunca, yemek pişirme, iş arama, çocuğunuzla oynama, işe gitme, market alışverişi, hikaye okuma gibi çeşitli eylemlere yatırım yapabileceğiniz sınırlı sayıda zaman birimine sahip olacaksınız. Hareketlerinize ve çocuğunuzun sorularını (oldukça sık olacak) verdiğiniz cevaplara bağlı olarak, oyun farklı bir şekilde gelişecektir. Bu değişiklikler hikayenin kendisinde olduğu kadar Klaus / Karin'in görünüşü ve beden dilinde de özellikle göze çarpacak.

My Child Lebensborn, büyüleyici ve sevecen süper benzersiz bir rol oyunudur. Sizi gerçeklere dayanan sert bir duruma gerçekten saygılı ve etkileşimli bir şekilde sokar. Oyun ayrıca hikayeyi gerçekten keşfetmenize yardımcı olan inanılmaz görseller ve sesler içerir.

Siz ve evlat edindiğiniz çocuğunuz, doğrudan oyunun ana ekranında görüntülenen sorular ve cevaplar aracılığıyla doğrudan iletişim kuracaksınız. Karmaşıktan kolaya, günlük hayattan içsel duygulara kadar pek çok soru mevcut olacak ve cevabınıza ihtiyacı olacak. Cevap seçimleriniz çocuğunuz için çok önemlidir çünkü artık güvenebilecekleri tek kişi sizsiniz. Bunların tümü, gelecekteki duygularını, kişiliğini ve düşüncelerini doğrudan etkiler.


My Child Lebensborn Apk Türkçe

My Child Lebensborn bir çocuğun dünya görüşünü, bilişsel aralığını dolaylı olarak etkilemeden önce, seçimleriniz onun anlık tezahürlerini doğrudan etkileyecektir. Çocuğun beden dilinde ifade edilen ifadedeki değişikliği bulma ve takip etme göreviniz var. Bu sayede, çocuğunuz için doğru eğitim yöntemlerini bulmak için onlar hakkında daha fazla bilgi edinirsiniz. Ayrıca nefret ve intikam, zorbalık ve suçlama hakkında birçok şeyi fark etmelerine yardımcı olur.

Çocuğu mümkün olan en iyi şekilde yetiştirebilmek ve öğretebilmek için zihinsel hazırlığın yanı sıra maddi faktör de vazgeçilmezdir. Bu nedenle My Child Lebensborn, para kazanmanıza yardımcı olmak için binlerce farklı iş yarattı. Kazandığınız paralar sayesinde çocuklarınız, besi hayvanlarınız, kümes hayvanlarınız vb. için yiyecek satın alma imkanınız var. Yemek yapıyorsunuz, çocuk ve çiftçi gibi diğer hayvanlara bakıyorsunuz, anne baba gerçek.

Ancak, My Child Lebensborn'daki her şey, belirli kaynak ve zaman sınırlamalarına sahip bir şeydir. Bu, oyunun sizin gibi büyük bir aşk kahramanına adadığı birçok zorluk ve zorluktan biridir. Atanan görevleri hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirmek için dengeli, en uygun bir plan oluşturun! Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden My Child Lebensborn Apk Türkçe indir ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.


My Child Lebensborn Apk Son Sürüm


 • Çocuğun duyguları, kişiliği ve dünyaya bakışını seçimlerinle etkile.
 • Çocuğun mimik ve vücut dilinde yaptığın tercihlerin etkisini gözlemle
 • Gerçek olaylara bağlı etkileyici bir hikayeyi deneyimle
 • Para kazanmak için işe git, daha sonra evde yemek pişir, el işi yap, ormanda yiyecek ara ve oyun oyna.
 • Zamanını ve kaynaklarını dikkatli kullan
 • Bir kız ya da oğlan evlat edin ve onları hayatlarındaki zor bir yılda destekle.
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

My Child Lebensborn oyununda Full kullanabilmeniz için My Child Lebensborn oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde Full yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.


My Child Lebensborn Apk Full MOD Özellikleri

My Child Lebensborn Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

 • Full Kilitsiz
 • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
 • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle My Child Lebensborn Apk Mod, sayesinde oyun Full olacak.