Truckers of Europe 3 Apk İndir Açıklaması

Truckers of Europe 3 ile gerçek bir kamyoncu olun!

Oyun , En gerçekçi kamyon fiziği ile yoğun sürüş deneyimi sunar.

Avrupa'dan birçok şehir arasında seyahat edin!
Para kazanın, yeni kamyon ve treyler satın alın, işinizi seçin ve kargonuzu açık bir dünyada teslim edin!

Truckers of Europe 3'te çok sayıda şasi konfigürasyonu, özelleştirme ve kozmetik içeren çok sayıda Avrupa kamyonu bulunur.

Truckers of Europe 3 APK Mod

Truckers of Europe 3’te oyuncular, birçok farklı çevresel unsurla engin dünyayı keşfedebileceğiniz tamamen etkileyici kamyon sürüş simülasyonu oyununa gidecekler. Aynı zamanda, oyunda bir miktar para toplamak için doğru bir şekilde geçmeniz ve tamamlamanız gereken görevler her zaman olacaktır. Birçok yere gitmek ve birçok iş türü almak, oyunculara etkileyici bir deneyim yaşamak için çok zaman kazandıran yolculuklar olacaktır.Oyun diğer simülasyon oyunlarının sahip olduğu birçok özelliğe sahiptir ve bu faktörlere dikkat etmeniz gerekecektir. Spesifik olarak, bir kamyonu sürerken gerçekçi bir his için görüş açısını değiştirebilecek veya bir treyler taşırken ayrıntılı ve hatasız sürüş için kontrolleri ayarlayabileceksiniz. 
Yani oyunun başında aldığınız görevi tamamlamak için bu kamyonun sahip olduğu tüm işlevlerden yararlanmanız gerekecek. Truckers of Europe 3 Android Oyun size bir dizi benzersiz özellik sunuyor.Truckers of Europe 3 Apk, size gelen istekleri tamamlamak için zaman harcayacağınız bir tır sürme simülasyon oyunudur. Her istek sizi hayranlık uyandıran bir yere yönlendirecek ve oraya varmanız zaman alacaktır. Aynı zamanda bu oyun içerisinde kilidini açabileceğiniz ve özellikle yeni kamyonları deneyimleyebileceğiniz birçok şey olacak.

Truckers of Europe 3’te oyuncular, çok çeşitli çevresel unsurlarla uçsuz bucaksız dünyayı keşfedebilecekleri tamamen etkileyici kamyon sürüş simülasyonu oyununa gidecekler. Aynı zamanda, oyunda bir miktar para toplamak için doğru bir şekilde geçmeniz ve tamamlamanız gereken görevler her zaman olacaktır. Pek çok yere gitmek ve pek çok türde iş almak, oyunculara etkileyici deneyimler yaşamaları için bolca zaman veren yolculuklar olacak.
Bu oyun diğer simülasyon oyunlarının sahip olduğu birçok özelliğe sahiptir ve bu faktörlere dikkat etmeniz gerekecektir. Spesifik olarak, bir kamyonu sürerken gerçekçi bir his için görüş açısını değiştirebilecek veya bir treyler taşırken ayrıntılı ve hatasız sürüş için kontrolleri ayarlayabileceksiniz. Yani oyunun başında aldığınız görevi tamamlamak için bu kamyonun sahip olduğu tüm işlevlerden yararlanmanız gerekecek.Bu oyunu deneyimlediğinizde bir başka ilginç nokta, gidebileceğiniz farklı yerlere karşılık gelen işlerin çeşitliliğidir. Farklı etkileyici ortamlara sahip birçok ülkeyi dolaşacak ve yeni unsurlar gördüğünüzde merakınızı gidermenize yardımcı olacaktır.Özellikler:
- Gerçekçi kamyon fiziği
- Mevcut tüm şasilere sahip 7 farklı kamyon (4x2, 6x2, 6x2/2, 6x2 Midlift,6x2 Taglift, 6x4, 8x4)
- 25 treyler ve birçok kargo seçeneği.
- Ağır yükler
- Gerçekçi motor sesleri
- Gerçekçi iç mekanlar
- Akıllı AI trafik sistemi
- Ülke yollarında ve otoyollarda sürün
- Gerçekçi hava koşulları
- Gündüz ve gece döngüsü
- Hasar ve yakıt tüketimi
- Kolay kontroller (eğme, düğmeler veya dokunmatik direksiyon)
- Başarılar ve Lider Tabloları
- Mükemmel HD grafikler ve optimizasyonlar
reklam