Truck simulator ultimate

Truck Simulator: Ultimate, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcılara kamyon sürüşü deneyimi yaşatan bir mobil oyundur. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Ancak, uygun bir ayarda oynatmak için en az Android 7 veya üstü ve en az 2 GB bellek alanı gerekir.

Diğer kamyon simülatörlerinden farklı olarak Truck Simulator: Ultimate simülasyon /downloads/tycoon">tycoon oyun öğeleri. Bununla, yalnızca dünyayı dolaşmakla kalmaz, aynı zamanda şirketinizi ve filonuzu da genişletirsiniz. Ayrıca, ortak bir kargo taşıyabileceğiniz veya yarışlara katılabileceğiniz çok oyunculu bir sezon sunar.

Truck Simulator: Ultimate nedir?

Truck Simulator: Ultimate, kamyon sürme eğlencesini mobil cihazlarınıza getiriyor. Burada oyuncular, Amerikan ve Avrupa kamyonları dahil 32'den fazla kamyon modelini kullanabilir. Bunun da ötesinde, 100'den fazla şehirde çok çeşitli yükleri de taşıyabilirsiniz. Her araç, daha gerçekçi bir his için ayrıntılı kokpitlerle birlikte gelir. Hatta gerçekçi hava sağlar ve dinlenme alanları ve otoyol ücretli yolları vardır.

Bahsedildiği gibi, bu oyun aynı zamanda hedefinizin filonuzu genişletmek olduğu bir kariyer modunda gelir. Herhangi bir ülkede şirketinizi kurabilir, hatta ofisleriniziistediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, daha yüksek kar elde etmek için navlun stokları açık artırmalarına katılmakta özgürsünüz. Ayrıca oyun, diğer oyuncularla yarışlara katılmanıza veya ortak kargo taşımanıza izin veren çok oyunculu modlar sunar.

Ancak, harika bir simülasyon deneyimi sağlarken, oyunun bazı dezavantajları da var. Birincisi, çevrimdışı oynanamaz. Grafikler ayrıca Bus Simulator: Ultimate'a kıyasla ortalamanın altında. Ayrıca, dişlinin öğrenilmesi biraz zaman alır. Bazen kamyonunuzu uçuran oyunda aksaklıklar vardır. Stop lambaları da çok hızlı değişiyor ve kullanabileceğiniz yalnızca bir yan ayna var.

Truck Simulator : Ultimate hakkında

Bir nakliye şirketi açın ve düzinelerce ağır kamyonu doğrudan sürün Truck Simulator : Ultimate, şimdiye kadar oynadığım tüm sürüş simülasyon oyunlarından daha özel. Simulation ve Tycoon türlerinin aynı oyunda ilk kez uyumlu bir kombinasyonu var. Deneyimli bir kamyon şoförü rolünü oynayacaksın. Bir şirket açar, çalışanları işe alır ve işi genişletirsiniz. Ve yavaş yavaş, şirketinizi her gün ülke çapında yüzlerce kamyonun seyahat ettiği dünyanın en büyük lojistik şirketi olan King of Trucks olmaya yönlendiriyorsunuz.


Sadece normal bir kamyon sürmekle kalmayacak, çok daha fazlasını da kullanacaksınız.

Başlangıç, normal kamyon seçim ekranı değildir. Şirketi açacağınız ülkeyi seçeceksiniz. Bu ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Kore, Japonya, Brezilya, Azerbaycan… Şimdi bu ülke seçiminden sonra ne olacağını tahmin edebilir misiniz? İyi. Sana söyleyeyim. Hangi ülkede şirket kuracağınızı seçmek, şirket diğer ülkelerde daha fazla şube açana kadar seyahat edeceğiniz tüm rotaları belirleyecektir.

Yeterince para biriktirdiğinizde ve daha fazla potansiyel müşteriniz olduğunda, daha fazla araba satın almaya, daha fazla sürücü, satış personeli ve nihayetinde şirket için bir yetenek yöneticisi işe almaya başlayacaksınız. Tüm müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli özel araçlarla kamyon filonuzu oluşturun. Makul maaşlarla sürücüleri ve çalışanları işe alın. Önce hangi arabayı, hangi arabayı sonra almaya karar verin. Ve ofisi ve depoyu nasıl yenileyeceğinize karar verin. Kararlar tamamen size kalmış. Yani, Truck Simulator : Ultimate oynarken, direksiyon başında oturmak için yaklaşık %60 zamanınız var, kalan %40 bu iş kararları için. Bu, araba kullanmayı sevenleriniz için bir meydan okumadır. Aynı zamanda, bu oyunun ilginç bir özelliğidir.