Epic Games ve Discord ortaklığında geçtiğimiz aylarda abonelere ücretsiz Nitro fırsatı sunulmuştu. Bu kampanyadan faydalananlar, hala ücretsiz Nitro hizmetini kullanabiliyorken bir güzel haber daha geldi. Discord, Nitro abonelerine gönderdiği bildirimle üç ay boyunca geçerli ücretsiz YouTube Premium hizmetinin müjdesini verdi.

Abone OL

Discord Nitro abonelerine üç aylık YouTube Premium fırsatı !

Ücretsiz dağıttığı oyunlarla tanıdığımız Epic Games Store’a geçtiğimiz aylarda Discord uygulaması dahil olmuştu. Kurulan bu ortaklığın kullanıcılara yansıyan bir ödülü olarak Epic Games, daha önce Nitro abonesi olmayanlara üç aylık Nitro erişim kodu dağıtmıştı. Discord, YouTube Premium ile kurduğu yeni ortaklık kapsamında buna benzer bir hediye veriyor. Eğer bir Discord Nitro abonesiyseniz, hesabınıza üç aylık YouTube Premium hediyesi tanımlanacak.


Discord Nitro ve YouTube Premium ortaklığı

Nitro’yu Epic Games’ten ücretsiz almış olsanız dahi fırsattan yararlanabilirsiniz. Her halükarda Nitro’nun 9.99 dolar fiyat etiketine sahip olan paketi, hesabınıza tanımlı olmalı.

Ücretsiz YouTube Premium nasıl alınır ?

Öncelikle Discord Nitro tanımlı hesabınıza herhangi bir platformdan giriş yapın. Muhtemelen Nitro abonesiyseniz açılışta bir bildirim ile karşılaşacaksınız. Eğer karşılaşmazsanız sorun değil, aşağıdaki adımları takip edin:

  • Kullanıcı ayarlarına girin.
  • Ayar listesinden “Hediye Envanteri” sayfasını bulun.
  • Sayfada “YouTube Premium (üç aylık)” hediyesini göreceksiniz.
  • “Kodu gör” butonuna tıklamanızın ardından karşınıza çıkan kodu kopyalayın.
  • Buradaki bağlantıya tıklayarak YouTube’un kod kullanma sayfasına girin ve Discord’un size verdiği kodu yapıştırın.

Bu kodu daha önce YouTube Premium, Music Premium ya da Play Music abonesi olmuş kişiler kullanamaz. Denemeye çalıştığınızda kodu kullandığınıza dair hata alırsınız.

Kodu en geç 30 Ekim 2021’e kadar almalı ve 1 Aralık’a kadar etkinleştirmelisiniz.