Marvel grevin ardından sahalara geri dönüyor. Tüm aksiliklere rağmen nihayet Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün çekimlerinin tamamlandığını sosyal medyadan duyurdu. Ancak senaryosu hakkında en ufak bilgi sızmadı. Adeta ser verip sır vermediler. İşte detaylar…

Çekimlerin tamamlanmasının ardından nihayet Deadpool 3 için geri sayım başladı!

Deadpool 3’ü Marvel evreni ile MCU arasında bir köprü oluşturacak. Bununla birlikte Deadpool ve Wolverine MCU’ya geliyor. Böylece Deadpool önümüzdeki yaz gişede büyük bir hasılat toplayacağa benziyor.

Uzun bir grev molası bütün Marvel takvimini altüst etti. Tüm aksiliklere rağmen Deadpool 3 güçlü bir senaryoyla sinemada izleyicisiyle buluşacak. Yazın vizyona girecek olan filmin senaryosu üzerindeki sır perdesi hala kalkmadı. Ekip senaryoya dair en ufak bir sızıntıya bile izin vermedi.

İzleyicinin dikkatini çekmesi için gereken bileşenler sadece hikaye ile sınırlı kalmıyor. Çekimler tamamlandı. Ancak yapılacak işler bununla sınırlı değil. Bunun yanı sıra Deadpool 3 süper kahraman filmi olduğu için pek çok özel efekt içerecek. Bunlar üzerinde çalışan ekipler, özverili bir çalışma ortaya koymak için yeterli zamana sahip olacaklar.

The suit hides the blood. Also sweat… But today, with Deadpool wrapping, it's mostly tears. A giant and forever thanks to the cast and crew of our film who battled wind, rain, strikes and @RealHughJackman… all under the stalwart leadership of @ShawnLevyDirectI got to make a… pic.twitter.com/aEasnxo6cD

Deadpool 3, senaristler greve gitmeden önce prodüksiyona başlayabilecek kadar şanslıydı. Grev başlamadan önce filmin tam bir senaryosu vardı. Her ne kadar senaryo üzerinde büyük değişiklikler yapamasalar da yine de filmi çekmeye başlayabildiler. Ne yazık ki daha sonra oyuncular birkaç ay önce greve gitti. Bu da çekimlerin ertelenmesine yol açtı.

Deadpool 3, Marvel ve Disney için oldukça önemli. Çünkü Deadpool 3, Marvel’ın 2024 MCU kadrosundaki tek film olacak. Marvel grevler dolayısıyla tüm filmleri 2025 ve sonrasına erteledi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın!